KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613016
nr 1461 3016
Oidentifierad konstnär. Kvinnoporträtt. Signerad, daterad -83. Olja på pannå, 54x44, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:56:02
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)